הרצאות וסדנאות לארגונים וחברות

״הלוואי וידעתי לפני שהפכתי לאמא שחשוב שאדאג לאושר שלי״

הרצאות לחברות וארגונים

הרצאות וסדנאות
לארגונים ולחברות

"הלוואי וידעתי לפני שהפכתי לאמא שחשוב שאדאג לאושר שלי"

הודיה לקראת לידה

הרצאה: 10 דברים שהלוואי וידעתי לפני שהפכתי לאמא

הרצאה סוחפת מלווה בסיפורים אישיים ובידע מחקרי להורים שבדרך או לכאלו שבהריון שני או אפילו חמישי, כי כל פעם שונה ומיוחדת.

ההרצאה בונה תשתית חזקה והכנה טובה להגעת וקליטת הבייבי החדש בעזרת כלים פרקטיים מעולמות השינה, בריאות, תזונה, אוירה משפחתית והתפתחות סנסו-מוטורית⁠.

משך ההרצאה: כשעה + חצי שעה זמן לשאלות ותשובות מהקהל

מתאים להורים לעתיד, הורים שבדרך והורים לניובורן

ילד נרתע ממגע מים

הרצאה: הילד השלם

הילד שלך אוכל ארוחות קטנות? בררן? מעדיף את הפסטה ללא רוטב? הילד שלך בוכה בנסיעות? מרגיש לא טוב ואפילו עלול להקיא? הילד שלך נרתע מגזירת ציפורנים? סירוק השיער? דוש המקלחת? הילד שלך לא אוהב מסיבות וימי הולדת? נדבק אלייך כשהוא נמצא במקום רועש ועמוס באנשים? הילד שלך כוסס ציפורנים? את שרוולי הבגדים? מדבר ללא הפסקה או בקול רם?הילד שלך נופל הרבה אבל הוא בכלל לא מרגיש את הכאב? מחבק חזק? משליך חפצים? מרביץ ונושך? הילד שלך מתקשה לעבור לבגדי קיץ? לא מעוניין ללכת על חול, דשא ומשטחים שונים?

יתכן שהוא סובל מקושי בויסות החושי.
הצטרפו אליי למסע במהלכו נלמד על סוגי הרגישויות החושיות והמערכות בגוף. נלמד לזהות את הרגישות החושית ולבנות תוכנית מוטורית שעונה על הצרכים בעזרת כלים שאפשר לתרגל בחיי ביומיום בבית, בגינה ובמגרשי המשחקים.

משך ההרצאה: כשעה וחצי + חצי שעה זמן לשאלות ותשובות מהקהל

מתאים מגיל לידה עד 120 שנה

ניובורן על הבטן

סדנה: לימוד הרדמות עצמאיות

חולמת להניח את הבייבי שלך במיטה, לצאת מהחדר ושתרדם לבדה? חולמת שהבן שלך יניח את הראש במיטה וירדם? חולמת על לישון לילה שלם?

כדי להגיע להרדמות נעימות תינוקות צריכים סדר יום עם מרווחי ערות מותאמי גיל, טקסים קבועים, הרפייה, מילוי הצרכים הסנסו-מוטוריים שלהם והפרדה בין אוכל לשינה. אבל איך עושים את זה?

הסדנה מורכבת מ-2 מפגשים בני שעתיים בהם נלמד על רגישות חושית, מהי ולמה היא כה חשובה להרפיה, איך בונים סדר יום, מדוע חשוב לבנות טקסים, וכמובן על כל השלבים עד להרדמות עצמאיות ולשינה איכותית.

מתאים להורים לילדים בגילאי 3-18 חודשים

להזמנת הרצאה או סדנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בין החברות שכבר נהנו מהתכנים

לוגו חברות
The Butterfly Button